Mimořádné nabídky
contactToggle Kontakt
Staňte se subdodavatelem

Staňte se subdodavatelem

Pro dlouhodobou partnerskou spolupráci.

Společnost CONTAINEX hledá subdodavatele pro společnou realizaci kvalitních projektů v oblasti mobilních prostorových řešení v rámci dlouhodobého partnerství.

Máme zájem zejména o následující obory: montáže kontejnerů a mobilních prostorových systémů, elektro, topení, sanitární zařízení, montáž sádrokartonu, pokládka podlah, základy atd.

CONTAINEX - Staňte se subdodavatelem - Montáž

CONTAINEX je podnikem rakouské skupiny WALTER GROUP, úspěšným rakouským soukromým koncernem. Jako přední evropský prodejce kontejnerů a mobilních prostorových systémů zaručujeme našim subdodavatelům a dodavatelům:

  • Dlouhodobou partnerskou spolupráci
  • Montážní školení a výcvik v našich výrobních závodech
  • Rozsáhlou podporu
  • Rychlé a jisté uhrazení Vašich faktur - disponujeme bonitou 1A.

Uveďte laskavě následující údaje a dokumenty: údaje o firmě, odvětví, obrat, zaměstnanci, oblasti využití (země/region), rozsah prováděných výkonů/řemeslných prací.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené kvalitativní standardy a standardy životního prostředí, podle kterých se provádějí výběr dodavatele, nákup materiálů, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pro:

>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání