Mimořádné nabídky
contactToggle Kontakt

Videa

Nejrychlejší způsob, jak se dozvědět více o naší společnosti, paletě našich produktů a našich výrobních závodech.

Následující videoklipy Vám ukáží několik základních předpokladů pro odbornou instalaci, spojování nebo úpravu kontejnerů. Kromě toho nahlédnete do výrobních postupů našich kancelářských, sanitárních a skladových kontejnerů a budete mít možnost sledovat některé naše mezinárodně realizované projekty.

Vytvořit prostory pomocí kontejnerů

Tento videoklip se týká sídla naší společnosti v obci Wiener Neudorf u Vídně a ukazuje mezinárodní složení našeho personálu, který mluví i Vaším jazykem. Dále se představuje kompletní paleta produktů CONTAINEX, která se skládá z kancelářských, sanitárních, skladových a námořních kontejnerů. Výroba kontejnerů v našich evropských závodech, jednoduchá přeprava nebo referenční příklady, to je jen několik dalších příkladů, které ve videu uvidíte.
Vytvořit prostory pomocí kontejnerů play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/raum-schaffen-5.jpg

Montáž kontejnerových komplexů

Odborná montáž kontejnerového komplexu a upevnění kontejnerových spojů v interiéru a exteriéru představují jednu z tematických oblastí tohoto videoklipu. Dalšími aspekty jsou mj. izolační a silikonovací opatření a montáž dveřních prahových plechů, parotěsných zábran a obložení.
Montáž kontejnerových komplexů play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/assembly-modular-2.jpg

Montáž Transpack kontejneru

V tomto klipu se pozornost soustředí především na konstrukci ocelového rámu, montáž střešní konstrukce a izolační opatření.
Montáž Transpack kontejneru play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/assembly-transpack-2.jpg

Výměna panelů

Zde uvidíte jednoduchost našeho panelového systému a možnost dodatečné přestavby a s ní spojeného bezproblémového přizpůsobení nové koncepci užívání.
Výměna panelů play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/paneeltausch-2.jpg

Výroba kancelářských kontejnerů podle nejnovějších technických poznatků

Výroba probíhá podle přísného ekologického a kvalitativního standardu „CONTAINEX GREEN technology“. Využití nejmodernějších výrobních technologií a kvalitních materiálů zaručuje tu nejlepší kvalitu. K tomu patří i katodové ponorné lakování, balení a příprava balení transpack a možnosti naložení na kamion.
Výroba kancelářských kontejnerů podle nejnovějších technických poznatků play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/buerocontainer-produktion-2.jpg

Výroba skladových kontejnerů podle nejnovějších technických poznatků

Následující videoklip ukazuje standardizovanou výrobu našich skladových kontejnerů na nejvyšší úrovni (katodové ponorné lakování). Teprve po svědomité konečné kontrole obdrží všechny skladové kontejnery naši značku „CONTAINEX GREEN technology“.
Výroba skladových kontejnerů podle nejnovějších technických poznatků play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/lagercontainer-produktion-3.jpg

Pohodlné kancelářské kontejnery uprostřed Londýna

Kontejnerový komplex uprostřed Londýna se skládá z 30 prostorových modulů a byl realizován s pomocí místního obchodního partnera. Komplex poskytuje příjemné kancelářské prostory, které byly individuálně uspořádány. Celý tento kancelářský komplex byl instalován během jednoho jediného týdne.
Pohodlné kancelářské kontejnery uprostřed Londýna play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/london1.jpg

Projekt nájemního komplexu kancelářských kontejnerů University College London Hospitals

V souvislosti se stavebními pracemi první nemocnice pro léčbu rakoviny vysoce energetickým protonovým zářením ve Velké Británii poskytla společnost CONTAINEX až do roku 2019 mobilní stavební kanceláře. 3patrový kontejnerový komplex se skládá celkem z 36 jednotek a byl vystavěn na ocelových nosnících, aby nedocházelo ke zbytečnému omezení automobilové dopravy. Mobilní prostorové systémy poskytují zaměstnancům velké množství malých i velkých kanceláří, zasedací místnosti, kantýnu, společenské místnosti a několik šaten a sanitárních prostor.
Projekt nájemního komplexu kancelářských kontejnerů University College London Hospitals play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/university-london1.jpg

Projekt komplexu stavebních kanceláří Wembley Park v Londýně

Pro stavební práce na projektu bytového komplexu v londýnském Wembley Parku poskytla společnost CONTAINEX flexibilní prostorová řešení jako stavební kanceláře. Třípatrový kontejnerový komplex s atikou se skládá celkem z 80 jednotek a doba jeho užívání je několik let. Mobilní prostorové systémy v blízkosti stadionu ve Wembley poskytují zaměstnancům velké množství malých i velkých kanceláří, zasedacích místností, kantýnu s velkým prostorem pro jídlo, společenské prostory a několik šaten a sanitárních prostor.
play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/wembley1.jpg

Projekt ubytování pro žadatele o azyl v Berlíně

Jedinečné letecké fotografie celých kontejnerových komplexů a dětského hřiště ukazují rozměr těchto prostorových řešení. Bližší informace ke kontejnerové vesnici v Berlíně získáte také zde.
Projekt ubytování pro žadatele o azyl v Berlíně play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/berlin1.jpg

školy a školky

Tento videoklip ukazuje zrychleně instalaci školky z mobilních prostorových systémů. Představeny jsou i příklady plánování, možnosti uspořádání nebo referenční projekty pro školky a školy. Vnitřní prostor komplexů je pečlivě vybaven společenskými a pohybovými místnostmi, hracími koutky, šatnami nebo sanitárními prostorami a okny, uzpůsobenými dětem, a vytváří příjemnou atmosféru.
školy a školky play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/05-service/videos/kindergarten1.jpg
Další informace získáte na stránkách Produkty a referenční projekty; můžete nám také zaslat nezávaznou poptávku.
^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Více než 30 let zkušeností
  • Osobní poradenství přímo na místě
  • Promptní expedice/doručení na místo
  • Bezpočet možností kombinace
  • Vlastní montážní týmy na místě   
Kontejnerové sestavy
>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání