Mimořádné nabídky
contactToggle Kontakt

Stavební kancelář, hotel Orgelpipan, Stockholm, Švédsko

Stavební kanceláře, šatny a odpočívárny pro stavbu infrastruktury „Orgelpipan 6“ na stockholmském hlavním nádraží „Centralstation“

Společnost CONTAINEX dodala přibližně 700 m² plochy stavebních kanceláří, šaten a odpočíváren pro rakouskou společnost STRABAG při výstavbě infrastruktury „Orgelpipan 6“ na stockholmském hlavním nádraží „Centralstation“.

Díky flexibilnímu modulovému systému značky CONTAINEX bylo možné i přes obtížnou prostorovou situaci v centru Stockholmu vytvořit optimální prostorové řešení pro zákazníka. Toto řešení zahrnovalo jak stavební kanceláře pro projektový management, tak i šatny a odpočívárny pro dělníky.

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené kvalitativní standardy a standardy životního prostředí, podle kterých se provádějí výběr dodavatele, nákup materiálů, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pro:

>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání