Mimořádné nabídky
contactToggle Kontakt

Pronajatá škola ve vysokém komunálním standardu, Vaduz LIE

Pronajatá škola ve vysokém komunálním standardu, Vaduz LIE play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/anwendungen/liechtenstein/mietschule-vaduz/mietschule-vaduz-preview.jpg

Moderní pronajatá škola na více než 1 300 m2

V překrásném Vaduzu děti ze základní školy budou moci v příštích 2 letech poznat výhody modulární konstrukce. Při renovačních pracích staré školní budovy si žáci nyní mohou užívat vyučování na více než 1 300 m2. V této kontejnerové sestavě je velký počet tříd, přičemž 5 velkých místností má každá plochu přes 80 m2. Slunečné místnosti učitelů a velká místnost ředitele včetně zasedací místnosti celý promyšlený projekt hezky uzavírají. Jsou tam také doučovací místnosti, které umožňují žákům učit se bez stresu. Široká vnitřní schodiště umožňují bezpečný přechod mezi patry. Komunální projekt v Lichtenštejnsku byl postaven za méně než 2 měsíce.

Odpovídající možnosti vybavení pro malé děti

Velký důraz byl kladen na využití všech prostor s ohledem na děti ve všech celkem 94 prostorových modulech. Náš vysoce kvalitní standard pro zákazníky obsahuje speciální sanitární prostory (umyvadla, WC, pisoáry), řešení oken a šaten. Optimální zateplení včetně klimatizace poskytuje dětem perfektní vnitřní akustiku a na druhé straně příjemné celoroční využití školy.

Výhody pro krátkodobé nebo dlouhodobé komunální projekty

S vyzkoušenými komunálními standardy a vysokou kapacitou.

  • Nejvyšší kvalita
  • Přes 30 000 nájemních kontejnerů v celé Evropě
  • Přes 250 skladů v celé Evropě

Chcete realizovat podobný projekt?

Rádi vám na místě poradíme, telefonicky nebo e-mailem vám ukážeme výhody modulárních prostorových řešení v našich vzorových zařízeních.

Vyplňte jednoduše náš nezávazný kontaktní formulář a jeden z našich kompetentních poradců se u vás ohlásí v průběhu jednoho pracovního dne. Těšíme se na vaši zprávu!

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Více než 30 let zkušeností
  • Osobní poradenství přímo na místě
  • Promptní expedice/doručení na místo
  • Bezpočet možností kombinací
  • Vlastní montážní týmy na místě   
>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání