Mimořádné nabídky
contactToggle Kontakt

Ubytování na stavbě pro „Elektrárnu Carrington“

Díky nejmodernějším izolacím, optimálnímu osvětlení, klimatizaci a topení zaručují naše kontejnerové komplexy ten nejlepší komfort.

Velká ubytovna pro zaměstnance v té nejkratší době!

Pro stavbu nové elektrárny s plynovými turbínami v Carringtonu jsme poskytli několik kontejnerových komplexů jako ubytování na stavbě. Komplex se skládá celkem z 330 modulů a využívá jej několik společností (např. Duro Felguera, Alstom a ESBI). Spolu s naším obchodním partnerem, společností Procomm Site Services, jsme byli schopni dodat a smontovat tento komplex zhotovený na míru během 6 měsíců, takže bylo možné neprodleně zahájit stavební projekt.

 

Flexible applications

Rozličné kontejnerové komplexy slouží jako kanceláře, kantýny, společenské místnosti, sanitární prostory, šatny, stanoviště první pomoci a vrátnice. Díky nejmodernějším izolacím, optimálnímu osvětlení, klimatizaci a topení zaručují naše kontejnerové komplexy ten nejlepší komfort.
^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Více než 30 let zkušeností
  • Osobní poradenství přímo na místě
  • Promptní expedice/doručení na místo
  • Bezpočet možností kombinací
  • Vlastní montážní týmy na místě   
>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání