Mimořádné nabídky
contactToggle Kontakt

Kontejnerový dům s pevným prosklením a dřevěným obložením, Ötztal, Tyrolsko, Rakousko

K nastěhování během několika týdnů

Projekt „Kontejnerový dům“ mohl zákazník s naší podporou realizovat během několika málo týdnů. Dodávka a montáž celého kontejnerového komplexu zabrala pouhé 2 dny. 14 prostorových modulů poskytuje zákazníkovi perfektní bydlení a prostor pro práci na celkové ploše 220 m2.

Díky velkým proskleným plochám vznikl v přízemí světlý a velký obývací pokoj včetně kuchyňského koutu. Navíc se zde nachází WC, technická místnost a pokoj pro hosty. „Kontejnerový dům“ má v horním patře 2 ložnice, samostatnou šatnu, koupelnu a prosvětlenou kancelář.

Kontejnerový dům s pevným prosklením a dřevěným obložením, Ötztal, Tyrolsko, Rakousko play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/anwendungen/oesterreich/containerhaus-reindl/containerhaus-reindl.jpg

Nejvyšší kvalita pro individuální využití

Aby se v tyrolských horách zaručilo příjemné klima v místnostech po celý rok, byla pro tento „kontejnerový dům“ zvolena nejvyšší varianta izolace. Vybavení jako vnější obložení, sekundární střechu a instalaci koupelny provedl zákazník sám. Rychlé a snadné modulární prostorové řešení, které lze přizpůsobit každému místu.

Pro více informací nás jednoduše kontaktujte:

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené kvalitativní standardy a standardy životního prostředí, podle kterých se provádějí výběr dodavatele, nákup materiálů, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pro:

>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání