Mimořádné nabídky
House of WALTER ACADEMY

WALTER ACADEMY

Během Vašeho zaškolování Vás budou provázet úspěšní trenéři.
Nejlepší vzdělání, kontinuální studium a další vzdělávání jsou základními součástmi naší firemní kultury. Zaměstnankyně a zaměstnanci s vynikajícím vzděláním a vysokou sociální kompetencí jsou zároveň klíčem k úspěchu našeho podnikání.

WALTER ACADEMY – „srdeční záležitost“ naší společnosti – je centrem pro vzdělání a další vzdělávání, kde se konají vybraná školení, semináře, konference a zvláštní akce. Je místem setkávání, dialogu a dílnou nových nápadů.

WALTER ACADEMY sídlí v bývalém rodinném domě zakladatelů společnosti a nabízí nejen ideální rámec pro zprostředkovávání vědomostí, ale také obzvláště pro předávání našich základních hodnot a naší filozofie budoucím generacím zaměstnanců. WALTER ACADEMY umožňuje pohroužit se jedinečným způsobem do světa skupiny WALTER GROUP.


„Vše, co se týká řízení a vedení, vychází z toho, že musíme jít svým životem příkladem a být dobrými učiteli.“ (citát zakladatele naší společnosti)
Počátkem úspěchu je správná příprava!
WALTER ACADEMY - školicí prostory
Rooms of WALTER ACADEMY
^ - Top
Logo - GREEN technology
Výhody pro Vás
  • Více než 30 let zkušeností
  • Osobní poradenství přímo na místě
  • Promptní expedice/doručení na místo
  • Bezpočet možností kombinace
  • Vlastní montážní týmy na místě   
CONTAINEX - Logo Prostor ihned
>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání