Mimořádné nabídky
Kufstein/Tyrolsko: město plné života - uprostřed jedinečné přírody - LKW WALTER

Kufstein/Tyrolsko: město plné života - uprostřed jedinečné přírody

Čistý horský vzduch, průzračná jezera a čerstvá pitná voda - Tyrolsko nabízí v hojnosti nedotčenou přírodu a skutečnou kvalitu života. Oblíbené rekreační oblasti jako Zillertal nebo Chiemsee leží prakticky u dveří a mezinárodně známé výletní cíle, jako je muzeum Swarovski Crystal Worlds, jsou přitom třešničkou na dortu.

Přesto se díky blízkosti měst Innsbruck a Salzburg můžete těšit i z předností města, atraktivnějších možností nákupu nebo kulturních zajímavostí. O individuální potřeby nutné pro odpovídající vyžití se dostatečně postarají dobré restaurace, útulné hospůdky, moderní diskotéky a extravagantní kluby v blízkosti pracoviště.

Dostat se do zajímavých metropolí je velmi snadné: Autem jste již za hodinu v Mnichově, za tři hodiny v Curychu a za čtyři ve Vídni nebo Miláně.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Více než 30 let zkušeností
  • Osobní poradenství přímo na místě
  • Promptní expedice/doručení na místo
  • Bezpočet možností kombinací
  • Vlastní montážní týmy na místě   
>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání