Mimořádné nabídky
Wiener Neudorf/Vídeň: multikulturní metropole v srdci Evropy - LKW WALTER

Wiener Neudorf/Vídeň: multikulturní metropole v srdci Evropy

O jedinečném půvabu Vídně již bylo řečeno a napsáno mnohé, neboť město, které historicky vyrostlo jako most mezi západem a východem, fascinuje lidi z celého světa - a to právem. Dnes již moderní, pulzující a multikulturní metropole si přesto uchovala kouzelnou atmosféru své pohnuté minulosti. Bezpečnost a vysoká životní úroveň navíc enormně přispěly ke kvalitě života a kulturní nabídka je nepřekonatelná. Pomysleme jen na celosvětově proslulý Novoroční koncert, Life ball nebo festival na Dunajském ostrově Donauinselfest.

Dojmy

Vídeňský noční život, volnočasová zařízení a možnosti nákupu snadno udrží krok v mezinárodním srovnání a rozvíjejí pestrý a rozmanitý městský život.

 

 

^ - Top
GREEN technology
GREEN technology Zaručené kvalitativní standardy a standardy životního prostředí, podle kterých se provádějí výběr dodavatele, nákup materiálů, výroba a kontrola kvality.
Kontakt

Váš kontakt pro:

>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání