Mimořádné nabídky
CONTAINEX - Sales Manager (m/ž)

Sales Manager (m/ž)

V celé Evropě jako doma

CONTAINEX - Sales Manager (m/ž)

Naši Sales Manageři prodávají a pronajímají mobilní prostorové systémy. Jednají se zákazníky z oblasti obchodu, průmyslu a řemesel, s komunálním sektorem, neziskovými organizacemi nebo velkými koncerny.

Na této pozici se uplatní lidé s přirozeným komunikačním talentem, kteří rádi cestují. Vaše činnost Vás totiž může klidně zavést od Dublinu po Moskvu a od Helsinek po Neapol. V jednotlivých destinacích se budete starat např. o rozšíření kancelářských nebo sanitárních ploch nebo o výstavbu skladových kapacit. Pro tyto činnosti je žádoucí zejména spolehlivost a flexibilita. Máte-li ještě navíc v sobě vášeň pro obchod a prodej, naplňujete všechny předpoklady pro tuto pracovní pozici.

Vaše úlohy:

  • Zodpovídáte za svou vlastní obchodní oblast.
  • Pečujete o kmenové zákazníky, včetně klíčových, a provádíte akvizice k získání nových zákazníků
  • Provádíte kalkulaci a vyjednáváte ceny a podmínky
  • Pravidelně cestujete do regionů, o které se staráte (cca 50 % dní na cestách)
  • Strategicky rozvíjíte naši pozici na trhu
play
True
http://www.containex.cz/-/m/images/ctx/07-karriere/containex-sales-manager-intro.jpg

Alois S., Division Sales Manager:
Každý den přináší nové výzvy - a to je opravdu napínavé! Líbí se mi práce v mladém dynamickém týmu. Samozřejmě s velkou dávkou ctižádosti, koneckonců všem nám jde o to, abychom společně pracovali na dlouhodobém úspěchu. Například při zákaznických akvizicích nebo plánování obchodních koncepcí. Pro kontinuální rozvoj trhu je často nutno vydat se novými cestami. Dalším plusovým bodem je cestování: Poznávám spoustu nových zemí a měst a vždy obdivuji skvěle zrealizované kontejnerové sestavy.

Christophe F., Division Sales Manager:
Na začátku se mi líbil zvláště vzdělávací program. Mohl/a jsem přitom důkladně poznat různé oblasti úkolů a bez problémů se integrovat do chodu firmy. V rodinné firmě jako CONTAINEX je neuvěřitelně příjemná atmosféra, a přesto jsou zde možnosti pro rozvoj mezinárodního koncernu. Tato kombinace je obrovskou výhodou. Mezinárodní prostředí je navíc velmi inspirativní, každý den se člověk něco nového naučí. Nudu tady neznáme, práce mě pořád velmi baví.

^ - Top
GREEN technology
Vaše výhody
  • Více než 30 let zkušeností
  • Osobní poradenství přímo na místě
  • Promptní expedice/doručení na místo
  • Bezpočet možností kombinací
  • Vlastní montážní týmy na místě   
>

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání